Знеболюючі таблетки від отиту для дітей

Знеболюючі препарати, такі як парацетамол та ібупрофен, не можуть вилікувати вушні інфекції та інші запальні захворювання, такі як гайморит, фронтит і застуда. Але вони, ймовірно, допоможуть дитині відчувати себе краще за рахунок зниження больових відчуттів.

Є безліч різних видів знеболюючих таблеток від отиту. Дуже часто лікарі рекомендують для дітей, які страждають отитом, парацетамол та ібупрофен.

Дитячий парацетамол доступний у вигляді:

  • сиропу (5 мл розчину містить 0, 12 г парацетамолу);
  • звичайних таблеток (0, 2 і 0, 5 г);
  • розчинних таблеток (0, 5 г);
  • супозиторіїв (свічок, які слід помістити в пряму кишку).

Парацетамол знімає больовий синдром і має жарознижувальну дію на організм.

  • Малюкам від 3 до 6 місяців в день можна давати не більше 350 мг парацетамолу в таблетках.
  • Для немовлят від 6 місяців до 1 року гранична доза становить 500 мг.
  • Дітям від 1 до 3 років - 750 мг.
  • Від 3 до 6 років - 1 м
  • Від 6 до 9 років - 1. 5 м
  • Від 9 до 12 років - 2 м

Препарат приймається до чотирьох разів на добу з 4 -Часовий інтервалом. Перед використанням парацетамолу для дитини слід обов'язково проконсультуватися з отоларингологом або терапевтом.

Ібупрофен входить в число нестероїдних протизапальних препаратів (для стислості НПЗП). У малих дозах НПЗП надають знеболюючий ефект при симптомах отиту вуха і інших захворювань.У більш високих дозах вони також зменшують запалення (набряк і почервоніння).

Випускається у вигляді:

  • таблеток (0, 2 і 0, 4 г);
  • таблеток пролонгованої дії (0, 8 г);
  • таблеток для розсмоктування (0, 2 г);
  • капсул (0, 3 г);
  • гелю (5%) для зовнішнього застосування;
  • крему (5%) для зовнішнього застосування.

Дітям його призначають з тримісячного віку. Діти від 12 років і старше приймають спочатку по 150-300 мг ібупрофену тричі на добу. Далі дозу скорочують до 100 мг тричі на добу. Максимальна доза препарату - 1 м

Як працюють ці ліки?

Коли вухо вашої дитини інфіковано бактеріями або вірусами, тіло виробляє хімічні речовини для боротьби з інфекцією. Це викликає запалення. При запаленні зовнішнього вуха, внутрішнього або середнього вуха, його ділянки хворобливі, червоні або опухлі.

  • Ібупрофен зупиняє виробництво речовин, що викликають біль і запалення.
  • Парацетамол блокує проведення больових сигналів в центральну нервову систему, тому вухо вашої дитини буде хворіти менше. Але дані таблетки від отиту не зменшаться набряк і почервоніння в вусі.

Потенційна шкода здоров'ю:

  • Деякі діти скаржаться на болі в шлунку або блювоту після прийому цих знеболюючих. Як правило, ці проблеми є короткостроковими.
  • Ви можете запобігти виникнення цих проблем, даючи дітям знеболюючі таблетки після їжі або з їжею або молоком.
  • Якщо ваша дитина приймає парацетамол, не давайте йому інших засобів, що містять парацетамол. Велика кількість парацетамолу негативно впливає на печінку і нирки.

Важливо знати

Дуже уважно читайте етикетки інших ліків або задайте питання фармацевту, якщо не впевнені, чи є в тому чи іншому засобі парацетамол.Переконайтеся, що ваша дитина приймає рекомендовану дозу для свого віку.

Таблетки при гострому отиті у дорослих

Сульфаметоксазол і триметоприм ( «Бактрим»). Надає бактерицидну вплив проти всіх патогенів середнього вуха, грипу, пневмонії, стафілококів і стрептококів.

Гострі інфекції вуха і хронічний отит добре піддаються лікуванню за триметоприм-сульфаметоксазол. Крім того, він безпечний для дітей.

Дозування становить 960 мг таблеток при отиті у дорослих раз в день. Курс прийому - від 10 днів до двох тижнів.

Цефуроксим ( «Цефтін»). Вважається вибором другої лінії для лікування інфекцій вуха, при яких неефективні або не можуть бути використані амоксицилін або амоксицилін і клавуланат. Звичайна доза для дорослих: 250 мг, двічі в день протягом 10 днів. При більш серйозних інфекціях доза збільшується до 500 мг два рази на день.

цефподоксимом проксетил ( «Вантіні»). Є одним з рекомендованих засобів для вибору другої лінії лікування отиту. Цей засіб ефективний проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. Частими побічними ефектами «Вантіні» є шлунково-кишкові та дерматологічні розлади. Доза для дорослих: від 100 до 400 мг кожні півдня.

Цефдінір ( «Омніцеф»). Ці таблетки при отиті у дорослих є можливим вибором другої лінії лікування. Переваги препарату включають приємний смак, одноразову або двократну дозування і п'ятиденний курс для лікування гострої інфекції вуха. Дозування для дорослих: 300 мг кожні півдня (курс від 5 до 10 днів) або 600 мг одноразово протягом 10 днів.

Важливо знати

Не слід призначати собі ліки від отиту самостійно, інакше можна «перевести» хворобу в розряд хронічних.

Відео По Темі Проблеми: Якщо ви даєте своїй дитині ці ліки – негайно ведіть її до нарколога.